Powitalny wpis. Małe przechwałki. Czyli kilka słów o mnie.

0
Share

Cześć

Na początek wypadałoby się przywitać. Tak więc – cześć. Od dość dawna nosiłem się z zamiarem założenia bloga. Zawsze coś było nie tak jak trzeba i znajdowały się wymówki żeby tego nie robić. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.

Kilka słów o mnie

O sobie za wiele nie powiem a na pewno nie będzie to nic wybitnego. Mam na imię Piotr i grafiką 3d zajmuję się już prawie 20 lat. Cały ten czas pracuję w programie Blender. Specjalizuję się w wizualizacjach wnętrz oraz produktów. Wykonuję rendery 360 a także spacery wirtualne. Od niedawna postanowiłem zająć się robieniem tutoriali i sprzedażą modeli 3d. Zobaczymy czy to wszystko mi się uda.

Słów kilka o ostatniej pracy

Jakiś czas temu postanowiłem zaktualizować swoje portfolio. W sumie wymusiła to na mnie sytuacja w jakiej się znalazłem. Zwolniono mnie z pracy i musiałem zacząć szukać coś nowego. Postanowiłem wykonać kilka prac poświęconych oświetleniu w silniku Unreal Engine 4. Z uwagi na fakt, że liczył się czas postanowiłem zabrać się za gotową sceny z marketplace Epic – SciFi Hallway. Poniżej kilka ujęć jak to wyszło.

Po opublikowaniu pracy na Artstation i na swoim profilu FB odezwano się do mnie w sprawie wywiadu dla strony 80.lv. Wszyscy zajmujący się grafiką znają tą stronę a przynajmniej o niej słyszeli. Był to dla mnie szok i wielki zaszczyt. Tak więc po udzieleniu odpowiedzi na przesłane pytania po kilku dniach artykuł się ukazał. Zapraszam do lektury jeśli ktoś jest zainteresowany.

Do zobaczenia przy następnym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *